Jesteś w: GdziePrzyjecie.pl » Impreza rodzinna
Impreza rodzinna

Impreza rodzinna

aktualnie w naszej bazie
znajduje się 821 lokali na impreza rodzinna

Zebraliśmy tutaj setki wizytówek lokali, restauracji, hoteli, moteli w których zorganizujesz swoją imprezę rodzinną. Potrzebujesz miejsca na przyjęcie po chrzcinach dziecka, komunii, bierzmowaniu, na urodziny czy rocznicę ślubu - dzięki nam znajdziesz je bez trudu. Umieściliśmy również zbiór artykułów dotyczących organizacji imprez rodzinnych. Mamy nadzieje, że dzięki nam Twoja impreza będzie udana.

szukanie zaawansowane »

WSZYSTKIE »Polecane lokale na imprezy rodzinne

Dom Weselny Mikołajczyk
Rodzaj obiektu: dom weselny
Miasto: Małogoszcz
Miejsc na przyjęcie: 300
Miejsc noclegowych: 50
Restauracja Duet
Rodzaj obiektu: restauracja
Miasto: Wrocław
Miejsc na przyjęcie: 60
Sala Bankietowa w Pruszkowie
Rodzaj obiektu: sala bankietowa
Miasto: Pruszków
Miejsc na przyjęcie: 150
Hotel Azzun Orient SPA&Wellness
Rodzaj obiektu: hotel
Miasto: Barczewo
Miejsc na przyjęcie: 250
Miejsc noclegowych: 170
Różany Dworek - Poznań
Rodzaj obiektu: restauracja
Miasto: Poznań
Miejsc na przyjęcie: 100
Sala restauracyjna Orchis
Rodzaj obiektu: restauracja
Miasto: Warszawa
Miejsc na przyjęcie: 120
Karczma Człekówka
Rodzaj obiektu: restauracja
Miasto: Kołbiel
Miejsc na przyjęcie: 280
Pizza Express Poznań Południe
Rodzaj obiektu: restauracja
Miasto: Poznań
Miejsc na przyjęcie: 50
ZOBACZ WSZYSTKIE LOKALE Z KATEGORII imprezy rodzinne

Przydatne artykuły

Chrzciny
Chrzciny

Chrzest jest pierwszym i jednym z najważniejszych sakramentów w Kościele katolickim. Dlatego wielu katolików zadaje sobie pytanie, gdzie i kiedy powinien się odbyć Chrzest dziecka. Wybierając termin Chrztu,...

pozostałe artykuły:

wszystkie »Na skróty ... czyli lokale na imprezy rodzinne według najpopularniejszych kryterii

Poniżej możesz przejść do wizytówek lokali, restauracji, hoteli, domów weselnych, sal przeznaczonych na przyjęcia rodzinne a pogrupowanych według najczęściej szukanych kryterii. I tak za pomocą jednego kliknięcia zobaczysz wszystkie lokale w największych miastach Polski w których możesz zorganizować komunię (np. Warszawie, Krakowie, Wrocławiu), obiekty na bierzmowania w poszczególnych województwach (np. mazowieckie, małopolskie, dolnośląskie), hotele o konkretnym położeniu w których możesz zorganizować urodziny (np. nad jeziorem, nad morzem, w górach), motele specjalizujące się w przyjęciach rodzinnych a znajdujące się nietypowych budynkach (np. bacówce, zamku, pałacu) czy restauracje przeważnie organizujące np. chrzciny. Oczywiście dzięki naszym skrótom możesz także przejrzeć listę tylko restauracji, hoteli, moteli, domów weselnych, bacówek, zamków czy pałaców obsługujących przyjęcia rodzinne.

Serwis GdziePrzyjecie.pl to ogólnopolski katalog skupiający informację o lokalach w których możesz zorganizować przyjęcie. W naszej bazie znajdziesz hotele, motele, restauracje, sale bankietowe, sale weselne, domy weselne, dworki, pałace, zamki. Dzięki naszemu serwisowi w łatwy sposób znajdziesz, porównasz i skontaktujesz się z lokalami w których możesz zorganizować wesele, chrzciny, komunię, studniówkę, bierzmowanie, urodziny, osiemnastkę, wykwinty bal czy jakiekolwiek inne przyjęcie. Dzięki naszej wyszukiwarce w łatwy sposób znajdziesz idealny lokal na Twoje przyjęcie, np. położony w górach, nad morzem, w mieście i poza miastem. GdziePrzyjecie.pl to idealny sposób na uzyskanie informacji o lokalach w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gliwicach, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Sosnowcu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu a także w wielu innych miastach Polski.

© 2009 - 2015 GdziePrzyjecie.pl - lokale na przyjęcia             projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl